Yüksekokulumuzun Spordaki Başarısı

Akdeniz Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından “2013 Bahar Ligi” adıyla düzenlenen spor müsabakalarında okulumuz yeni bir başarıya imza attı. Bayan futbol ve basketbol takımlarımız bu senede şampiyonluk yaşadılar.

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü tarafında organize edilen fakültelerin, yüksekokulların ve meslek yüksekokullarının katılımıyla gerçekleştirilen spor müsabakalarında okulumuz 6 kategoride katıldığı müsabakalarda bayan takımlarımız çifte şampiyonluk yaşadı. Okul bayan basketbol takımımız Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ile yaptıkları final maçını 32-8 kazanarak şampiyonluğa ulaştılar. Bayan futbol takımımız ise yine Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ile yaptığı birincilik maçında rakibini 3-0 yenerek elde etti.

Erkek futbol, voleybol ile bayan voleybol takımlarımız çeyrek finallere yükselerek büyük başarı elde etmişlerdir. Sporcularımıza kumanyalarını sağlayan Korkuteli Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı Başkanı Av. Galip Kaya’ya öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz.

0

Misyon

Mesleki ve Akademik donanıma sahip, ülkeye yararlı bireyler yetiştirmek ve bunu sağlayacak kaliteli Eğitim-Öğretim ortamını sürdürülebilir kılmak.

Vizyon

Bilimsel bilginin ışığında toplumun ve ülkenin gelişimine katkıda bulunmak.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Korkuteli Meslek Yüksekokulu
Uzunoluk Mahallesi 1555 Sokak. No:2 07800 Korkuteli/ANTALYA
Tel: (0242) 643 50 00
Tel: Faks: (0242) 643 50 05